Hayatimizrap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayatimizrap

Sitemiz müzik içeren ama genellikle Rap müzik içeren bir sitedir

Kayıt OlAnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaGiriş yap

Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar???

3 posters
YazarMesaj
ryancooper

ryancooper

Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar??? Empty
MesajKonu: Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar???   Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar??? Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:11 pm

Herkese çok selamlar. Uzun zamandır sizlere bazı açıklamalar yapma ihtiyacı hissediyorum fakat hem iş, hem de özel sebeplerden dolayı vakit bulamamıştım. Bu gün bir haber girmem gerektiği için yazmaya başladım ancak biraz uzatmışım.. Yazımın tamamını kontrol edip ilerleyen günlerden birinde, 10.yıl gecesini atlatır atlatmaz yayınlama sözü vererek şimdilik vereceğim haberle ilgili olan kısmını sunuyorum sizlere...

Geliyorum “Evin Delisi”ne. EP yi sizlere masteringsiz bir şekilde sunmuştuk, Ceza “İstanbul Attack”ın “Rapimi Dinle” adlı programında tarih verince sözümüzde durabilmek için, nasılsa underground diyerek masteringsiz ve tamamen underground bir şekilde sizlerle paylaşmıştık bu EP’yi. Daha sonra masteringli halini de koyduk ancak kimler fark etti, kimler etmedi o kadar bilemiyorum. “Hit yok deme yapacağım hit çok” parçası Almanya'da kaydedildiğinden mix aşamasında müdahale etme sansımız olmamıştı, tekrar mixlenmesini beklemek için de vaktimiz olmadı. İlk dinlediğimizde biraz garip gelmişti aslına bakarsanız ancak alışmıştık zamanla daha da iyi gelmişti kulağımıza yine de gecen haftalarda bu parça tekrar kaydedildi, yeniden Akşit tarafından mixlendi ve klip için yeni bir versiyon gibi oldu. Klip dedim yanlış görmediniz geçen hafta klip çekildi bu parçaya. Sanırım ve inşallah bu ay bitmeden keyifle izleyebileceğiz. Klipte her zamanki gibi konu var malum bir insanın şarkı sözleri gerçekten anlamlı olunca klipleri için anlamı senaryolar üretilebiliyor. Kaç kişi izleyebildi bilemiyorum ancak “Sabah Bastı” şarkısı için savaş görüntülerinden yapılmış bir klip var piyasada, her kim yaptıysa ellerine sağlık, yazılmış en anlamlı, en sağlam şarkıdır benim için ve savaşa dair yazılmış en iyi sözlere, o sözlerle bütünleşebilen harika bir klip olmuş haliyle rakipsiz bence. İzleyemeyenler varsa buyursunlar...
dj sinan

dj sinan

MesajKonu: Geri: Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar???   Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar??? Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:20 pm

SAOL PYLAŞIM İÇİN BABOŞ GÜZEL
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar???   Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar??? Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 9:11 pm

pylsm ıcın sgl
irem

irem

MesajKonu: Geri: Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar???   Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar??? Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 4:29 pm

yagmur_su demiş ki:
pylsm ıcın sgl

Roka'dan yeni klip hakkında açıklamalar???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AYBEN HAKKINDA BUNLARI BİLİYORMUYDUNUZ
» 50 cent adamım yheni klip yhap yha?
» yeni tanıştığınız birinin ilk önce neresine bakarsınız??