Hayatimizrap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayatimizrap

Sitemiz müzik içeren ama genellikle Rap müzik içeren bir sitedir

Kayıt OlAnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaGiriş yap

alinin ödevi

2 posters
YazarMesaj
dj sinan

dj sinan

alinin ödevi Empty
MesajKonu: alinin ödevi   alinin ödevi Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 12:32 pm

bir gün alinin öğretmeni ödev vermiş - Çocuklar ! herkesin ailesinden birer cümle almasını istiyorum demiş. Ali eve gitmis babasına ' baba bana bir cümle söylermisin' demiş babasının işi varmış git başımdan demiş . Sonra annesine anne bir cümle söylermisin demiş annesi sanayağla ugrasıomus 'sana sana sana ' demiş abisine gitmis ' abi bana bi cümle söylermisin demiş abisi tarzan filmi izliomuş ' tarzan tarzan tarza n ' demiş. Kardeşine gitmiş kardesim bana bir cümle söylermisin demiş kardeşi bebekle oynuomus bebeginin pili bitmiş bebek ' türh pili bitti demiş her cümleyi not etmiş. Ertesi gün okulda öğretmen Ali oku demiş Ali:Git başımdan demiş Öğretmen : Sen onu kime dedin demiş Ali : Sana sana sana demiş Öğretmen demiş sen kendini kim sanıosun Ali: Tarzan tarzan tarzan demiş . Öğretmen düşmüş bayılmış sonra Ali demiş : Tüh pili bitti demiş Very Happy
irem

irem

alinin ödevi Empty
MesajKonu: Geri: alinin ödevi   alinin ödevi Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 6:23 pm

p. için saol...

alinin ödevi
1 sayfadaki 1 sayfası