Hayatimizrap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayatimizrap

Sitemiz müzik içeren ama genellikle Rap müzik içeren bir sitedir

Kayıt OlAnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaGiriş yap

Seni çok sevmiştim...

4 posters
YazarMesaj
irem

irem

Seni çok sevmiştim... Empty
MesajKonu: Seni çok sevmiştim...   Seni çok sevmiştim... Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 12:31 pm

10. sınıftaydık artık herkesin bir çıktığı vardı bütün arklarımın ve ben artık yanlız aşk fakiri die anılmaya başlamıştım...O yılın 15 tatile yakın başka bir kız sınıfa geldi sınıfta bir tek benim yanım boştu o da geldi yanıma oturdu çok heyecanlanmıştım ama o bana boş gözlerle baktı ve merhaba dedi.herhalde ilk bakışta aşk bu olsa gerek dedim bunları bir hafta boyunca hep onun peşinden gittim ama yarı yoldan döndüm açılamadım.
11.sınıfa geçtik.artık onla çok yakın arkadaş olmuştuk.onla artık çok samimiydik iki sevgli kdr...
artık arkadaşlarımın verdiği gaz sayesinde bütün cesaretimi topladım ve ona açılmaya karar verdim ona açılacaktım.bi gün arkasından gittim ve bu akşam cafeye gelebilir msin dedim tmm gelirim dedi noldu? dedi hiç dedim.akşam olmasını sabırsızlıkla bekledim ve o akşam cafeye gittiğimde onun yanında bir çocukla geldiğin gördü bana bu benim erkek arkadaşım dedi bu da benim en iyi arkadaşım mustafa dedi sırdaşım.o çocuk bana merhaba dedi bende istemeye istemeye merhaba dedim.sonra bu olay bütün okulda yankılandı herkes benim aşkımı konuşuyordu ama ben veya sevdiğim gelince herkes susuyordu.artık hayallerim yıkılmıştı beni bi arkadaş olarak görüyordu o gün hayat ksütüm tam 2 hafta okula gitmedim ve gittiğim gün onunla o çocuğun kavga ettiğini gördüm ve ona bir tokat vurdu artık sabrım taşmıştı bende gittim ve o çocuğa bir yumruk patlattım çocuk yere yıkıldı.sonar kalktı bana vurmaya çalıştı ama vuramadı ben ona bir tane daha vurdum ama bu sefer o hızlı davrandı ve bana bi tane yapıştırdı ben yere yıkıldım ama vazgeçmedim onu için hayatımı bile verebilirdim.onun için kavgaya devam ettim ama fena şekilde kavga ederken müdür geldi ve bizi disipline götürdü ben 1 ay uzaklaştırma aldım o okuldan atıldı.1 ay sonra herkes benim yaptığımın kahramanca bişi olduğunu söylüyordu.o gün cesaretimi topladım ve ona onu deliler gibi sevdiğimi her zaman onu düşündüğümü söyledim ve çıkma teklifi ettim.o bana cvp vermedi ve bana arkasını dönüp gitti.öteki gün bana teklifimi kabul ettiğini söyledi.dünyalar benim olmuştu.artık onla çıkıyoruk.ama antalyaya ailesiyle giderken yaptığı bir trafik kazasında öldüğünü duydum ve dünyam yıkıldı...Ogünden beri hep onu düşünüyorum çünkü eğer ölmeseydi onu istemeye gidecektik...
ecem

ecem

MesajKonu: Geri: Seni çok sevmiştim...   Seni çok sevmiştim... Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 8:09 pm

:'( Sad çokk kötüü ya yerinde olmayı istemezdim
dj sinan

dj sinan

MesajKonu: Geri: Seni çok sevmiştim...   Seni çok sevmiştim... Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 1:00 pm

tşk güzelmiş
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Seni çok sevmiştim...   Seni çok sevmiştim... Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 4:46 pm

ayy ınanmıyorum yhaa aglıcamm sımdı ck sagol cnm
irem

irem

MesajKonu: Geri: Seni çok sevmiştim...   Seni çok sevmiştim... Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 8:34 pm

yorumlarınız için saolun!
ateşkız

MesajKonu: Geri: Seni çok sevmiştim...   Seni çok sevmiştim... Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 3:28 pm

ck uzucu paylasım ıcın sagol cnm
irem

irem

MesajKonu: Geri: Seni çok sevmiştim...   Seni çok sevmiştim... Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 8:52 pm

ateşkız demiş ki:
ck uzucu paylasım ıcın sagol cnm

önemli diil!

Seni çok sevmiştim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SENİ SEVİYORUM
» Dünya Dillerinde Seni Seviyorum=)
» ÖZLETİYOR BU YAGMURLAR SENİ
» SENİ DÜŞÜNÜYORUM YINE
» SENİ GÖRÜYORUM DÜŞLERİMDE