Hayatimizrap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayatimizrap

Sitemiz müzik içeren ama genellikle Rap müzik içeren bir sitedir

Kayıt OlAnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaGiriş yap

sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız

+4
irem
ecem
psiko_manyakk
merwwe
8 posters
YazarMesaj
merwwe

merwwe

sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız Empty
MesajKonu: sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız   sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 1:23 pm

(bence sonuna kadar okumalısınız)

ßir internet cafe açtıkGece gündüz cafedeydimHergün cafenin önünden kızın biri geçiyorduhep bana bakıyorduHiç kompleksli biri olmamışımdır hayatımda,birisi bana bakıyosa illa beğendiğinden bakmıyodur diye düşünen bi yapım varama bu bakışlar gün geçtikce manalaşıp yerini gülümsemeye hatta selamlaşmaya bırakmıştıÇok güzel biriydiinsanlığı,hareketleri,uzun boyu,sapsarı saçları,beni büyülemeye yetmişti
bigün internet cafenin yanındaki idda bayisinde duruyorum O sırada yine kapının önünden geçiyordugözleri beni arıyodu biliyorum,beni gördü,gülümsedi ve durdu kenardabir çok kez onun üzerine düşünmüştüm,bu benim aradığım kişi olabilirmi diyeevet oyduO benim aradığım insandıyalnızlığımdı,suskunluğumdugittim arkasından
ilk defa bi bayanla konuşmuyordum,ama inanılmaz heyecanlanmıştımiki lafı bi araya getiremiyordumneyseki kız anladı derdimdenDerken hayatımın en güzel günlerini yaşatıp sonunda da en kötü gününü yaşatacak bir serüven başlamış oLduHaftanın her akşamı buluşup geziyordukEl ele kol kolaOnun yanındayken her şey çok güzeldiAnnemle tanıştırmıştım,niyetimiz ciddiydi,evlenecektikOnun aileside biliyor ve destek veriyordu bu ilişkiyeßir ilişkide hiçmi kavga olmaz,olmuyordu işte,tartışmıyorduk bile

Günler günleri kovaladı bizim sevgimiz dahada arttı
ßi Pazar günü buluşacaktıkMesaj çektimUykucu aşkım hala yatıyomusunhadi kalk artık diye
Mesajıma karşılık vermediilk defa böyle birşey oluyodußenim mesajıma 2 dakika içinde cevap vermesi lazımdıßöyle anlaşmıştıkeger vermezse kötü birşey olmuşturMeraklanmıştım,aşkıma birşey oldu diyegergin bir bekleyişin ardından hayatımı karartan bi mesaj geldiŞunlar yazıyodu msjdaSeni çok seviyorum ama ayrılmamız lazımYürümeyecek bir ilişki bizimkisiSenin hayatını karartmak istemiyorumSeni Seve Seve senden vazgeçiyorumYıkılmıştım bir andaßeni çok sevdigini bildiğim birisinin bir anda böyle bir msj yollaması beni çok şaşırtmış vede üzmüştüAcaba benimle gönülmü eglendirdi demekten kendimi alamamıştımHemen telefona sarıldımKendinden duymak istedim bütün bu olanlarıinanamıyordum bütün bunLaraAma telefonu kapalıydı,ulaşılamıyodu bitürlü kendisine

küsmüştüm,Hayata,Yaşamaya,Aynada ßaktığım Yüze

Nereye baksam onu görüyordumKızmalımıydım ağlamalımıydım neyapacağımı bilmiyordumbildiğim tek birşey vardı ben bunu hak etmiyordumßöylesine sevmenin sonu bir mesajla bitirilmemeliydi

Aradan 1 Hafta geçtißen hala aynı psikoloji içindeydimDurumum gerçekten çok kötüydüCafenin önünde dikiliyordum öylesineYine aklımda O vardıCami çok yakındı bizeSela verilmeye başlandıiçeri girip müziği kapattımßir yandanda allah rahmet eylesinallah ailesine başsağlığı versin diyordumSela bittiSelanın bitişi benim hayatımın bitişi olmuştu
Çünkü selanın sonunda zikredilen isim benim canımdan çok sevdigim kişinin ismiydiO ölmüştüHaykırdım,bağırdım avazım çıktıgı kadarolmamalıydı böyle bişeO yaşamalıydıßenden uzak olsun beni istemesin ama yaşasınALLAH'ım nolur benim canımıda al diye Bağıra çağıra koşuyordum Camiye dogrußabasını qördümßaba nolur O ölmedi de diye yalvarıyordumgittii oğlum öldü OArtık yokDüğününüzü göremeden muradına eremeden öldüßirbirimize sarılıp dakikalarca sesle ağladık
işin aslını ablasından öğrendimBeyninde damar tıkanıklığı varmışBayağı ilerlemişßigün fenalaşıp hastaneye kaldırıLdığında Doktor herşey için qeç olduğunuTedavisinin ise sncak yurt dışında olabileceğini söylemişStres sıkıntı kesinlikle yasaklanmışkendini ölüme hazırlamış benim aşkımßana attığı ayrılık mesajı buyüzdenmişOnunla beraberken ölümünü görmemi istememişNeden böyle yaptın be aşkımßiliyorum benden ayrılmak istediginde sen ölüm fermanını kendin imzaladın zaten biz birbirimiz olmadan yaşayabilirmiyizStres yasak olan biri benden ayrılarak mutlumu olacaktıNeden aşkım nedenn ALLAH kimseye böyle bi acı vermesinO an herşeyi düşünebiliyosunuz intihar etmeyi kaçıp gitmeyi ne qelirse aklınızaßen şimdi kimseyi sevemiyorumSevmenin ne olduğunu unuttumSevme Hissi onunla gömüldü mezaraMahşere kadar UyanmayacakUyanmasındaŞimdi sizde birkere düşünün şöyle bir;sela okunuyor ve bu sela ALLAH korusun sevdiğiniz kişininßu yazımı okuyup şimdi sevgilinize bir msj cekin ve Onu herşeyden çok sevdiqinizi Söyleyinßuna imkanı olmayanlar varßunu herşeyden çok isteyenler Hemde

psiko_manyakk

MesajKonu: Geri: sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız   sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:31 pm

cok acı yhaa
ecem

ecem

MesajKonu: Geri: sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız   sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:40 pm

offf çok kötüüü
irem

irem

MesajKonu: Geri: sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız   sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 4:47 pm

ecem demiş ki:
offf çok kötüüü
dj sinan

dj sinan

MesajKonu: Geri: sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız   sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 7:40 pm

evt acıklı saol plstıgın için
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız   sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 7:43 pm

ÇOK ÜZÜCÜ SAGOL PYLSM ICIN CNM Sad
ryancooper

ryancooper

MesajKonu: xd   sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 2:56 pm

harby üzücüymüş
volki_5486

volki_5486

MesajKonu: askmmm   sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 3:24 pm

duysaydım selasını herhalde bend ölurdum ya alllah korusunu kımsenın basına vermesın boyle bır dert
ateşkız

MesajKonu: Geri: sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız   sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 3:31 pm

cok kotu bsı ck berbat sagol...

sewdiğinizin selasını duysanız ne yapardınız
1 sayfadaki 1 sayfası